PixWords nápoveda - odpovede

U nás nájdete odpovede do slovenského PixWords vrátane nových slov. Ak nám nejaké slovo chýba vložte ho prosím.

Naša nápoveda obsahuje odpovede k obrázkom bez nutnosti prechádzať ich tisíce. Ak poznáte 1-2 písmená je vyhľadanie jednoduchšie, ale ide to aj bez nich. Stačí vedieť, na koľko písmen slovo je - možno hľadať podľa počtu písmen a použiť filter na písmená, ktoré môžete použiť. Aký počet levelov táto hra má? V súčasnej dobe vás čaká 716 levelov a my sme jediný (zatiaľ), kto má slovenské slová.

Po nájdení správneho riešenia ho označte ako správne. Pomôžete ďalším ľuďom, ktorým sa váš výber bude radiť hore a nebudú musieť prechádzať dlhý zoznam možností. Počet slov v nápovede do Pixwords neustále rastie vďaka používateľom, ktorí sami pridávajú nové slová. Ďakujeme za vašu pomoc!


Vyhľadať odpoveď v nápovede

Do poľa vložte písmená, ktoré poznáte a tá ktorá nepoznáte nahraďte hviezdičkou. Napr "***r*" (čiara, viera, návrh atď). Ak nepoznáte žiadne písmeno, ale viete, že slovo má 5 písmenek použite: "*****" a v ďalšom kroku vložte do filtra písmená, ktoré máte na výber.

Namiesto hviezdičky môžete použiť tiež bodku "." alebo medzeru " ".

Hľadať slovo na:

Tu vložte hľadané slovo (napr ***t):
0
písmen

Používajte diakritiku - háčiky, čiarky.
Ak sa jedná o viac slov zaškrtnite (nepovinné):


 


   

 

Poznáte naše ďalšie nápovede do hier na Android/iPhone?

Chcete poradiť s niečím iným?

Ak si neviete rady s niečím iným napr so školou, sa vzťahy, ako pripevniť poličku, ako zasadiť zemiaky alebo opraviť PC obráťte sa na našu poradňu, ktorá vie všetko: Poradte.sk - poradňa pre všetko/y

Ukážky ako jednoducho hľadať

ukážka 1

Hľadaný výraz:

Správna odpoveď: OPASOK


ukážka 2

Hľadaný výraz:

Správna odpoveď: TRHLINA


ukážka 3

Hľadaný výraz:

Správna odpoveď: SPISOVATEĽ

Kde túto hru stiahnuť